Gooseneck van factory and manufacturers | Fushitong

mbajtës i lakuar van

Përshkrim i shkurtër:

Trupi kuti është bërë nga lartë-forcë të ftohtë-mbështjellë fletë çeliku valëzuar, pa strukturë skelet, hapësirë ​​të madhe ngarkimit, dhe shpërndarjen e arsyeshme të trupit kuti; qëndron X-tipit kanë karakteristikat e multi-barazim, peshë të rëndë, dhe pesha të lehta. Lloji, tipit të hapur, lloji hapur pëlhurë gomuar, etj, e lehtë


Detail Product

Product Tags

Van transportit gjysmë-rimorkio është e përshtatshme për transportin e pajisjeve në shtëpi, mallrave të lehta të tekstilit, qymyr, rërë dhe materiale të tjera të ndërtimit dhe të mallrave paletë.

Trupi kuti është bërë nga lartë-forcë të ftohtë-mbështjellë fletë çeliku valëzuar, pa strukturë skelet, hapësirë ​​të madhe ngarkimit, dhe shpërndarjen e arsyeshme të trupit kuti; qëndron X-tipit kanë karakteristikat e multi-barazim, peshë të rëndë, dhe pesha të lehta. Lloji, tipit të hapur, lloji hapur pëlhurë gomuar, etj, lehtë për të vepruar, të përmbushur kërkesat e ndryshme dhe të personalizuar të përdoruesve.

Van transport gjysmë-rimorkio frame është një strukturë me-grupim, duke adoptuar i drejtë ose i tipit mbajtës i lakuar, lartësia gjatësore rreze është nga 400 mm në 500mm, dhe plate mangan është ngjitur me saldim automatik pritë. Në tra dhe bashkoj gjithë.

Korniza e Van tipit gjysmëtërheqsa është e strukturës rreze kalon, dhe rrezja gjatësore është e llojit të sheshtë ose llojit mbajtës i lakuar. Web lartësia është nga 400 deri 550, rrezja gjatësore është ngjitur automatikisht, korniza është shtënë tharë, dhe rreze tërthor është depërtuar në trare gjatësore dhe ngjitur si një e tërë.

Struktura Box: trupi kuti është bërë nga lartë-forcë të ftohtë-mbështjellë pjatë valëzuar çeliku pa strukturë kornizë, me zgjedhje të ndryshme në qendër, hapësirë ​​të madhe të ngarkesës, shpërndarje të arsyeshme në trup kuti, X-lloj mbajtëse, me karakteristikat e multi tërheq, ngarkesa të rënda dhe të lehta në peshë vetë. Kulmi makinë ka tip të mbyllur, shtytje tipit të hapur, tipit të hapur, lloji e hapur në vend të pëlhurë gomuar tipit pol, etj, e cila është e lehtë për të vepruar dhe plotëson kërkesat e të larmishëm dhe të personalizuar të përdoruesve.

Struktura është e arsyeshme dhe ka ngurtësinë fortë dhe ngurtësinë, e cila përdoret për të mbështetur ngarkesës dhe ngadalësojnë ndikimin.

Dizajni i mbyllur Mbrojtja anë është miratuar për van tipit gjysmë-rimorkio, të cilat mund të zvogëlojë në mënyrë efektive anësore konsumin e rrezikut dhe të energjisë, kur automjeti është makinës me shpejtësi të lartë. Dizajni mbrojtja e pasme ka pajisje të arsyeshme karrocë, i cili është i përshtatshëm për operacion.


  • Previous:
  • Next:

  • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne