Bulk Cement Semi-trailer factory and manufacturers | Fushitong

Bulk Cement Semi-trailer

Përshkrim i shkurtër:

Tank çelik gjysmë-rimorkio është një gjysmë-rimorkio me një strukturë tank. Ajo ka një gamë të gjerë të përdor, dhe është kryesisht i përshtatshëm për të mesme dhe të distancave të gjata transportit të mesme-të rënda dhe ngarkesave fluide. Ajo ka zbatueshmërinë e fortë dhe është bërë zgjedhja e parë për fr afatmesme dhe të distancave të gjata


Detail Product

Product Tags

tank Stainless steel gjysmë-rimorkio

Tank çelik gjysmë-rimorkio është një gjysmë-rimorkio me një strukturë tank. Ajo ka një gamë të gjerë të përdor, dhe është kryesisht i përshtatshëm për të mesme dhe të distancave të gjata transportit të mesme-të rënda dhe ngarkesave fluide. Ajo ka zbatueshmërinë e fortë dhe është bërë zgjedhja e parë për automjetet afatmesme dhe të distancave të gjata të mallrave.

Të përshtatshme për transportin e substancave të lëngshme të tilla si benzinë, vajguri, naftë, vaj vegjetal, vaj ushqimor, vaj rëndë, tar qymyri dhe produkteve të jo-naftës.

Features: 1. alumini material aliazh / Q345R tank çeliku të karbonit, me trashësi deri në 7mm

2. qese Air pezullimin optional

Tank Vëllimi: 40cbm, përafërsisht ngarkimit peshë 20 ton. (Tank të tjera me kapacitet më të vogël ose më të madh në dispozicion)

Tank Materiali: Aluminum Alloy ose Q345R çelik

Inspektimi: Të gjitha tanket janë manufacturered sipas kineze Standard GB150, dhe të gjitha testuar nga ajri, uji, X-ray dhe me shkarkimin zjarri para se të dërgesës.

Main Market: kamion ynë Compactor plehrash janë shitur gjerësisht në Afrikë, N. & S. Amerikë, Lindjen e Mesme dhe vendet aziatike.

1.Function i këtij tank seri rimorkio gjysmë:

Kjo seri gjysmë rimorkio është tank-style projektuar, i cili është i përshtatshëm për transportin ofAsphalt / Tar / Pich / bitumit.

Përveç kësaj, ne gjithashtu mund të prodhues tanker rimorkio gjysmë për Oil / Diesel / karburantit / gasoil / benzinë ​​/ Jet Karburanti / Petrol / vajguri / vaj perimesh / vaj ushqimor / Heavy Oil / Gatim naftës / katran dhe jo-produkteve të naftës të tilla si alkooli , aldehyde, benzene dhe substancave të tjera të lëngshme. Përdorur gjerësisht në njësi të ndryshme të transportit, stacionet e naftës apo të karburanteve dhe industri të tjera logjistike.

 SHËNIM Mirësi: Parametri Mbi të është vetëm për refernce tuaj, marrë parasysh vendet e ndryshme kanë rregulla të ndryshme të sigurisë rrugore, rregulloret defferent, rrugë të ndryshme conditions.We mund të prodhojë të asfaltit të ndryshme bitum cisternë rimorkio gjysmë në përputhje me situatën tuaj sepecial.

Pjesë fakultative për ju zgjidhni:

Sasia 1. bosht: 2 bosht 3 bosht 4 bosht
2. Volum 10 metra kubike në 70 metra kubike

3. markë bosht: FUWA / BPW dhe kështu me radhë me të tonazheve të ndryshme nga nevoja e juaj me diffefrence çmimeve.
4. Pezullimi: pezullimi pneumatik, mekanik (fletë pezullim pranverë), pezullimi Bogie, etj
5. Materiali: çeliku i karbonit / alumini / material çelik


  • Previous:
  • Next:

  • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne